Høje-Taastrup Idrætsteam
  • Brugerrådet består af 7 personer.

    Se medlemmerne nedenunder.

  • Åbningstider
  • Priser
  • Kontakt
  • Sikkerhed
  • Vi har som planlagt lukket i hele uge 26, mandag 25/6 - søndag 1/7. Vi åbner igen mandag 2/7 med sommer-åbningstider og -aktiviteter - læs mere herunder.

Brugerrådets medlemmer:

Kirsten Böhm kirsten.boehm@mail.dk (Brugerrådsformand)

Ingrid Juliussen ingrid@juliussen.com (Næstformand. Offentlig bruger)

Alice Wager aagewager.dk@webspeed.dk  (Offentlig bruger)

Finn Kokholm finn.kokholm@gmail.com (Seniormotion)

Helle Cornelius-Knudsen helle@sttsvoem.dk (STT)

Mette Vestergaard kontakt@fhisk.dk (FHISK)

Frands Bennetsen z99@mail.dk (Reerslev Idrætsforening)

Rita Elvig rita@elvig.dk (1.suppl. Offentlig bruger)

Kirsten Ramskov ramskov.kirsten@gmail.com (2. suppl. Offentlig bruger)